Здавалося б, які небезпеки можуть підстерігати ведучу проекту «Ревізор: Магазини» Наталію Кудряшову в прекрасному і гостинному Нововолинську? Виявилося, найрізноманітніші, і врятувати від них могла тільки поліція, передає Корупція.Інфо

Як ви вже зрозуміли, команда шоу «Нового каналу» приїхала в місто з цілком благородною метою – оцінити місцеві магазини на предмет відповідності всім санітарним та іншим нормам. В одному з них – «Аладдін» – Наталя навіть зустріла директора, який зголосився особисто супроводжувати її під час ревізії. Спершу чоловік був доброзичливим, але як тільки Кудряшова зайшла за прилавок магазину, ситуація різко змінилася.

Розлючений господар спершу спробував виштовхати ведучу в зал, і конфлікт ставав все гострішим з кожною секундою. Знімальній групі навіть довелося викликати правоохоронців.

«Зазвичай ми з перших хвилин розуміємо, в якому місці можемо зіткнутися з агресією, – ділиться пережитим Наталя. – Але цього разу ніщо не викликало підозр! Коли я проводила ревізію складу, до нас підійшов господар, щоб познайомитися. Перевірці не перешкоджав. Але як тільки я наблизилася до прилавка – різко вдарив в область легенів. Стало дуже важко дихати… Було відчуття, що мені пошкодили ребро. Довелося викликати поліцію! На щастя, все обійшлося, хоча біль не припинявся довше тижня».

Популярне: "У нас багато змін": Нові правила здачі на права. Як тепер українці проходитимуть тести

Чим закінчилася ця нервова ревізія і куди ще заглянула Кудряшова – дивіться вже сьогодні о 19:00. І беріть на вус: іноді люди тільки прикидаються доброзичливими.