Лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко не витримав "хамства і безпідставних звинувачень" з боку головного "радикала" Олега Ляшка, тому зірвався і побив його.

Про це заявив народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський в ефірі телеканалу NewsOne, передає Корупція.Інфо

"Для нинішнього складу Верховної Ради – це норма, коли, або на засіданні Ради, або на засіданні Погоджувальної комісії з вуст тодішньої коаліції або представників влади ллються безпідставні звинувачення і хамство по відношенню до "Опозиційного блоку". Юрій Анатолійович Бойко захищав себе і своїх виборців" , – пояснив поведінку лідера опозиціонерів Новинський.

За словами нардепа, Бойко урівноважена і дуже спокійна людина. Щоб його вивести з себе, потрібно було два з половиною роки його доводити до цього.

"І він відповів. Це неприпустимо в політичній риториці допускати хамство і безпідставні звинувачення, що ми і чули від Олега Ляшка", – уточнив Новинський.

Як додав він, "Опозиційний блок" два з половиною роки звинувачують у всьому.

"Ми агенти Кремля, ми літаємо в Москву, ми розвалюємо Україну. Але це ж все не так, це безпідставна брехня. Бойко просто не витримав, скільки ж можна доводити людину. Ми всі люди і теж можемо відповідати на хамство емоціями", – зазначив народний депутат.