Тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті знайшли перехожі у Шевченківському районі Києва. За попередніми даними, вбитий – Олександр Бухтатий, працівник Адміністрації Президента України Петра Порошенка.

Мертвого чоловіка на вулиці Багговутівській у Києві, поблизу недобудованої церкви, знайшли випадкові перехожі. Трапилося це близько 7 години ранку 14 березня 2019 року, як повідомили Вартові Еспресо. Видання стверджує, посилаючись на власні  джерела, що чоловіка вбили, а звати його – Олександр Бухтатий.

Що відомо про жертву? Бухтатий Олександр мав 46 років, дружину та сина. Працював у Адміністрації Президента України головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики (відповідне посвідчення у кишені одягу знайшли правоохоронці). У 2018 році захистив науковий ступінь доктора наук у спеціальності Державне управління.У 2016 році, коли президент створив Раду по захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова, Олександр увійшов до її складу та став її секретарем. Ця Рада – консультативний орган при президенті, покликаний моніторити ситуацію в Україні з порушеннями щодо свободи слова (за 2018 років таких зареєстровано близько 200) та створенням умов безпечної роботи журналістів. Щоправда, попри те, що Рада мала б, згідно з умовами створення, збиратися щокварталу, у 2018 році вона не збиралася жодного разу. 

У чоловіка закривавлена голова, у кишені – посвідчення працівника Адміністрації Президента

Зараз на місці виявлення тіла працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує обставини вбивства. Поки відомо, що чоловік вийшов о 6:50 з роботи, але далеко не дійшов. У нього розбита голова. Чи пов'язане вбивство чоловіка з його професійною діяльністю – наразі невідомо.