Ярема-300

Екс-заступник генпрокурора Анатолій Даниленко розповів, що колишній Генпрокурор Віталій Ярема насправді нікуди не зникав і знаходиться в Україні.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на Главком

«Я бачуся з ним регулярно. Він чудово виглядає. Займається собою, своїм здоров'ям. Ходить у спортзал, вчить англійську мову… Готує себе до наступних життєвих етапів», – заявив Даниленко.


Він зазначив, що Ярема знаходиться в Україні і аналізує ті події, які відбуваються на сьогоднішній день в країні.

«Так само, як і я допомагає, нашій армії, – підкреслив екс-заступник генпрокурора. – Те, що він зараз не з'являється, зрозуміти можна. Він сім місяців провів під страшним пресингом. Моя думка – йшла його планомірна дискредитація. З ранку до вечора під його будинком стояли якісь псевдокореспонденти, під будинком його сина стояла машина. Стежили за його дочкою…Ви знаєте, він міг би ще продовжувати працювати. Президент йому довіряв. Просто почала благати його родина, вони вже не витримували. Зараз його дружина щаслива, що все це закінчилося», – пояснив Даниленко.

«Мені здається, що він прийняв правильне рішення: він пішов і дав можливість зробити Президенту перезавантаження Генеральної прокуратури», – резюмував Анатолій Даниленко.