У середу 30 серпня в Апеляційному суді Львівської області (площа Соборна, 7) о 16.00 год. відбуватиметься розгляд апеляційної скарги захисника охоронця Димінського Борща А.В. на ухвалу Галицького районного суду м. Львова про взяття під варту останнього. Про це пише Форпост з посиланням на юриста Назара Олексюка, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Адвокатом охоронця є Матяшук Владислав, доповідач – Голубицький С.С., судді-учасники колегії – Галин В.П.та Михалюк В.О. 

“А тим часом продовжуємо суспільний нагляд за перебігом справи “смертельного ДТП за участю авто Димінського” на фоні повного мовчання правоохоронців та відсутності будь-якої чіткої інформації про хід розслідування. Я не просто рекомендую, але закликаю всіх небайдужих до цієї справи, а надто журналістів бути присутнім на відкритому, наголошую – відкритому судовому засіданні. Там ми довідаємось:

Чи перебуватиме на той час Борщ далі під вартою чи вже його звільнять, а відтак його захист відкличе апеляційну скаргу; 2. Ви зможете побачити власне самого Борща, почути його позицію та позицію його захисту 3. Ви зможете побачити там нового слідчого та прокурора з Києва 4. Нарешті буде змога задати хоч якісь запитання та чути конкретику”,- йдеться у дописі.