Народна депутатка України, лідерка фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко нібито має давні зв’язки з одіозним олігархом і нардепом-втікачем Олександром Онищенком.

Про це на своєму Telegram-каналі написав народний депутат восьмого скликання Сергій Лещенко. За його твердженням, свого часу Онищенко навіть називали спонсором Тимошенко.

“Вона все заперечувала, але потім включала в список брата коханої Онищенка і призначала міністра на його прохання. Уже мало хто пам’ятає, що Юлія Тимошенко називала кримінальну справу НАБУ проти Онищенка поділом бізнесу”, – пише Лещенко.

Крім того, він звернув увагу на той факт, що 27 листопада Онищенко привітав Тимошенко з днем народження.

“Сподіваюся, скоро буде привід побачитися на Батьківщині – Онищенко взяв зобов’язання повернутися в Україну до кінця року”, – резюмував Лещенко.

Раніше президент України Володимир Зеленський влаштував сварку із Тимошенко в мережі. Суперечка виникла через виступ лідерки “Батьківщини” на телеканалі ICTV, в якому вона заявила, що переходить в опозицію.

Незабаром президент виступив із офіційною заявою в Telegram-каналі про те, що Тимошенко хотіла поставити свої кадри на найбільш “солодкі місця”.