У квітні-травні 2018 року чисельність українців, які підлягають призову на строкову військову службу, складе 15 тисяч 190 осіб, на ці цілі виділяється 54,9 млн грн, передає Корупція.Інфо

Таке рішення сьогодні прийняв Кабінет міністрів на своєму засіданні, пише "Інтерфакс-Україна".

Із загальної кількості призовників 8 тисяч 990 осіб будуть спрямовані в Збройні сили України, 4 тисячі – в Національну гвардію, 1,2 тисячі – в Державну прикордонну службу і ще одна тисяча – до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 54,94 млн грн, з яких 32,5 млн грн – на проведення призов до ЗСУ, 14,4 млн грн – в Національну гвардію, 4,3 млн грн – до Держприкордонслужби та 3,6 млн грн – до Держспецтрансслужби.

Популярне: Скандал у Верховній Раді: Луценко заявила, що Україна повинна визнати Путіна легітимним президентом

Обсяг видатків на одного призовника становить 3 тис. 617,13 грн, з них: 3,5 тис. грн – для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93,13 грн – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби)