Гройсман прорекламував себе за мільйони з українських кишень, передає Корупція.Інфо.

Володимир Гройсман витратить 2 мільйони з Українського бюджету на рекламу своєї діяльності в ЗМІ.

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету міністрів України 24 квітня й 18 травня уклав три угоди про надання рекламних послуг на загальну суму 3,16 млн гривень.

Цю інформацію повідомляють "Наші гроші".

Наприклад, ТОВ Сохар Орест Тарасович (керівник інтернет-видання "Обозреватель" Михайло Бродський) отримає за розміщення реклами 1,61 млн гривень, з яких 1,03 млн гривень піде на друковані ЗМІ, а 580 тис. гривень – на інтернет-видання.

Найбільше Гройсману довелося віддати телеканалу ZIK – 8,3 тис. гривень, а найменше – сайту "Репортер Запоріжжя" (всього 390 гривень). Мова йде про чотириразовий вихід рекламних блоків об'ємом 3-5 тисяч знаків.

Якщо говорити про друковані ЗМІ, то прем'єр-міністр України не пошкодував 56 тисяч гривень на чотириразовий вихід в запорізькій газеті "МИТЬ" чорно-білих рекламних блоків АС розміром 250х204 за 14 тис. гривень за вихід.

ТОВ "ОРТ Медіа" (засновники Денис Кейнс і Петро Куркчі), в свою чергу, отримає 1,55 млн гривень за друк і розміщення реклами "про хід реформ уряду та досягнення у цій сфері 2 на 410 щитах, призмах і сітілайтах з прив'язкою в супермаркети і центральні вулиці обласних центрів протягом травня.

Популярне: "У платіжці з'явилась нова графа": Кого з українців вже цього місяця змусять повернути субсидію

Найдорожчими є щити/призми у Львові за 7,68 тис. гривень на місяць (248 гривень в день) та у Києві за 7,28 тис. гривень на місяць (235 гривень в день).

Відзначимо, що гроші на рекламу йдуть з кишень платників податків, які оплатили роботу Гройсмана, для того, аби він покращив життя в країні.