Президент України Петро Порошенко провів вихідний день 25 грудня, коли святкують католицьке Різдво, у своїй резиденції в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, передає Корупція.Інфо

За інформацією видання, український глава прибув у президентську резиденцію ще в суботу, 23 грудня, а вже 25 грудня до нього приєдналися високопоставлені гості.

"Разом з Петром Порошенком католицьке Різдво святкували спікер Верховної Ради Андрій Парубій (за віросповіданням греко-католик), секретар РНБО Олександр Турчинов (баптист) та генеральний прокурор Юрій Луценко (православний)", – пише видання.

Зазначимо, що резиденція "Синьогора" в Гуті вважається однією з найрозкішніших мисливських держрезиденцій. Знаходиться біля села Гута Богородчанського району Івано-Франківської області в гірському масиві Горгани і займає площу 10866 га.

На території резиденції розташовані гостьові котеджі, зимовий сад, вертолітний майданчик, мисливські вишки, лижна траса з підйомником, невеликий зоопарк з ведмедями, вольєри, ставки і багато іншого.

Президент традиційно проводить в Гуті зимові свята. Він зустрічав тут з сім’єю Старий новий в 2017-му. Через це навіть скасували урочисті заходи і перенесли на невизначений термін нагородження ветеранів УДО.

Нагадаємо, втікач-президент Віктор Янукович незаконно приватизував земельні ділянки в державній резиденції «Синьогора», проте вони були повернуті в державну власність судом.

 

 

 

 

 

 

Популярне: “А я тобі 20 млн грн виділю”: Парасюк розповів про приголомшливу пропозицію Гройсмана