Саакашвілівілі

Основними спонсорами Антикорупційного форуму, організованого главою Одещини Михайлом Саакашвілі, стали чотири людини, які "пожертвували" суми понад 100 тисяч гривень.


Про це на сторінці в Facebook повідомив журналіст Сергій Щербина, передає Корупція Інфо


"Згідно звіту, опублікованому на сайті ДемАльянсу, всього чотири людини перерахували суми понад 100 тисяч гривень. Майже 150 тисяч дав Коваль Андрій Михайлович, 109999,5 – Бесєдков А.Г., 109999,5 – Безсмертний Н.В., 114999,5 – Данилко С.Б. ", – написав він.


Як стверджує журналіст, Андрій Коваль очолював громадську організацію "Антикорупційний комітет України", яка діє ще з часів Януковича, зокрема, в Одесі. При тому, згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, Коваль в 2011 році був оператором антикорупційних ініціатив одеської організації Партії регіонів.


У свою чергу, Бесєдков Олександр Георгійович брав участь в останніх місцевих виборах в Одеську облраду. Згідно з даними сайту ЦВК, він працює юристом ТОВ "Керуюча компанія" Ренесанс ". Ця фірма належить одеському холдингу" Інкор-Груп ".
Данилко Сергій Борисович працював директором ТОВ "Юридична компанія" Інкор Девелоп ", яка також входить до холдингу" Інкор-Груп ".
Безсмертний Микола Віталійович також юрист, виклав в інтернеті своє резюме. Згідно з ним, з 2006 року донині працює в будівельному холдингу "Інкор-Груп".


"Тобто, 335 тисяч на проведення форуму ім. Саакашвілі прийшли фактично від однієї контори" – підсумував Щербина.


За інформацією журналіста, холдинг "Інкор-Груп" контролює місцевий бізнесмен Руслан Тарпан, який займається "досить спірним процесом" – реконструкцією історичних будівель в Одесі. Ще в 2012 році він збирався будувати в Одесі магістраль "Північ-Південь".
"Суди за 17 мільйонів державних грошей тривають донині" – додав він.


"У 1994-2010 роках Тарпан був депутатом Одеської міськради. Складався в блоці відомої Наталії Вітренко. Правда, сама Вітренко потім від нього відхрестилася, заявивши, що Тарпан йшов за списками партії" Русь "разом з також відомим Ігорем Марковим, а не від її партії. Але найсмішніше, що в 2006-2007 Тарпан фінансував реконструкцію пам'ятника імператриці Катерині II в Одесі "- додав Щербина.

 

Більше цікавих новин в мобільному додатку Корупція Інфо:   Android        

                                                                                                                                IOS