Лідер Радикальної партії Олег Ляшко провів робочу зустріч з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, передає Корупція.Інфо

Популярне: Знову революція? Автомайдан знову збиратиметься, причина стосується кожного українця

Як повідомив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, під час зустрічі основну увагу приділили залученню інвестицій в Україну.

“Ми спільними зусиллями повинні переконати “Дженерал Електрік”, “Сіменс”, “Тесла”, “Каттерпілар” та інші корпорації інвестувати гроші в Україну, створювали робочі місця для українців, розвивали сучасні технології на нашій землі. Враховуючи ситуацію в країні, це не просто, але можливо”,  – зазначив він.Також політики обговорили ряд законодавчих ініціатив, потрібних для порятунку і розвитку вітчизняної перспективи.

“Незважаючи на тотальну травлю з усіх боків, Омелян спокійно робить свою справу. Для кожного, хто працює в інтересах українського народу – наша Радикальна партія буде першим союзником. Для кожного, хто навпаки воліє її грабувати – першим ворогом”, – резюмував Лозовий.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до Президента і прем’єр-міністра з вимогою провести публічне обговорення з лідерами фракцій умов меморандуму з МВФ. Зазначивши, що новому меморандумі з МВФ за Україною консервується статус “бананової республіки”.