Луцький терорист Максим Кривошей, який захопив автобус із заручниками в Луцьку і утримує їх більше 10 годин, заявив, що люди перебувають там в поганому стані. Зокрема, він нагадав, що серед тих, кого він утримує, один поранений, а також вагітна жінка і дитина.

Про це він заявив в телефонній розмові з журналістами телеканалу НТА, пише volynnews.

“До написаного мені додати нічого. Ці вимоги виконуються – я відпускаю людей. Поліція не йде мені на зустріч. Жодного кроку я не бачив, одні провокації. Заручники в поганому стані. Повний автобус. Одну людину поранено, одна вагітна, одна дитина. що вам ще цікаво … Не один г @ ндон, з тих перерахованих мною, не встиг викласти в мережу відеозвернення про те, що я просив “, – говорить Максим Кривош.

Також Кривош заявив, що хоче бачити більше телекамер і готовий пустити журналістів ближче до автобусу.

Нагадаємо, що головними вимогами Кривоша є відеозаяви від топ-осіб України (Авакова, Порошенко, Ахметова, Пінчука, Коломойського, Медведчука та інших) про визнання себе терористами. Крім того, він хоче, щоб президент країни Володимир Зеленський виклав в мережу фільм “Земляни” 2005 року “із закликом” дивитися всім “. В Офісі Зеленського кажуть, що” обговорення (вимоги – Ред.) йде “. У МВС також немає інформації , що українські політики готуються виконати вимоги луцького терориста.