Стан здоров'я активістки, радника мера Херсона Катерини Гандзюк, на яку було скоєно замах, погіршився.

"У Катерини погіршився стан. Ми впевнені, що Катерина з мужністю перенесе і лікування, і післяопераційну реабілітацію", – йдеться в повідомленні групи "Хто замовив Катю Гандзюк" в Facebook.

Соратники активістки також закликали допомогти з доставкою в Київ препарату ZERBAXA, який необхідний для лікування важких хімічних опіків. При цьому наголошується, що гроші на ліки є і проблемою є тільки їх покупка. Препарат потрібен протягом двох найближчих днів.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        

"Специфіка хімічних опіків такої площини і глибини ураження змушує лікарів винахідливо, а часом і експериментально, підходити до лікування. Досвіду лікування опіків такого масштабу немає не тільки в нашій країні, але і в будь-яких інших державах, тому доводиться вдаватися до новітніх препаратів, які не встигли пройти сертифікацію в нашій країні, а тому, придбати їх можна тільки за кордоном", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли, Гандзюк облили сірчаною кислотою біля її будинку 31 липня. 3 серпня поліція повідомила про затримання одного підозрюваного, яким виявився Микола Новиков. 6 серпня суд вирішив взяти його під варту до 1 жовтня. 22 серпня Микола Новиков був відпущений судом з-під варти.

Сама Ганздюк стверджувала, що не впізнає Новикова, і що він є "випадковою людиною".

7 серпня голова Нацполіціі Сергій Князєв розповів, що в справі з'явився ще один підозрюваний. Також в поліції оприлюднили нові дані про кислоту, якою облили активістку. Наступного дня генпрокурор Юрій Луценко розповів, кого СБУ підозрює у замаху на активістку.

20 серпня суд заарештував іншого підозрюваного Віктора Горбунова до 16 жовтня. Більш того, Князєв розповів, що всього затримано п'ятеро осіб. За його словами, більшість з них – учасники АТО.