Народна депутатка від «Європейської солідарності» та дружина колишнього генпрокурора Ірина Луценко сьогодні офіційно повідомила, що подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень.

«Стан здоров‘я не дає мені можливості працювати у повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла», – пояснила вона.

Луценко також розповіла про свою роботу в парламенті й ті пріоритети, які важливі для неї у цій роботі.

«Я завжди розглядала депутатський мандат як велику відповідальність і можливість долучитися до розбудови країни. Своєю основною місією бачила захист дітей і українських родин, боротьбу з домашнім насильством, захист прав людини. Вперше в українському законодавстві з’явилось таке поняття, як домашнє насильство. Вперше воно визнано кримінальним злочином.Вперше батьки, що забули про існування власних дітей, виплатили на їх користь понад 8 мільярдів гривень аліментів.

Створене мною МФО «Чужих дітей не буває» об’єднало десятки депутатів з однією метою – створити умови для безпечного і всебічного розвитку дитини. Разом нам вдалося прийняти багато важливих законів», – розповіла нардеп.

Соратниця Порошенка наголосила, що також пріоритетом її роботи як народного депутата був захист державного суверенітету України. Адже вперше був заборонений доступ до виборів спостерігачам держави-агресора. І вперше незаконний перетин державного кордону України визнано кримінальним злочином.

«Вперше в Конституції України закріплено курс на євроатлантичну інтеграцію, наше прагнення набути повноправне членство в ЄС і НАТО», – підкреслила Луценко.

До слова у Мережі уже відреагували на таке рішення Луценко і українці не жаліють “компліментів” на адресу нардепки.

“Почалось! Втікають з України, бачать що не рятує тепер “недоторканість”, Це як? Ми тепер без Баби Яги? У Порохоботів рідіють ряди?, Тікати надумала”.