Українська розвідка прогнозує дуже активну фазу війни Росії з Україною. Вочевидь вона відбуватиметься у лютому – березні 2023 року.

Деталі розповів Андрій Юсов – представник ГУР МО – в ефірі FREEДOM.

“Ситуація на фронті залишається важкою.Ми перебуваємо напередодні дуже активної фази. І лютий, і березень будуть дуже активні дії”, – заявив Юсов.

Він наголосив, що росіяни продовжують наступати. Окупанти мають жахливий стан військ та техніки. Саме тому ворог воює кількістю. Противник зазнає колосальних втрат.

Водночас окупантам не вдасться реалізувати жодних своїх планів. Юсов наголосив, що мотивація та майстерність українських героїв, а також техніка та зброя, яку передають країни-партнерки, переломлять перебіг російських наступальних дій.

Російські окупанти продовжують вести жорстоку війну проти України. Наразі на території нашої країни перебуває понад 300 тисяч загарбників.

Про це повідомив очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. За його словами, керівництво України знає і кількість окупантів на нашій території, і запаси ракет великої дальності у Росії.