У разі успішного дебюту в хевівейті українця чекають набагато більші «грошові» поєдинки.
За інформацією, гонорар абсолютного чемпіона світу Олександра Усика за вихід на ринг проти Карлоса Такама складе 1,2 мільйона доларів. Такам за цей бій запрацює 800 тисяч доларів.

Дебют Усика в суперважкому дивізіоні відбудеться 12 або 19 жовтня в Чикаго в мультифункціональної Wintrust Arena, яка була відкрита в 2017 році і вміщує 10 387 глядачів.

Чикаго в якості місця проведення бою був обраний в тому числі і тому, що тут традиційно активна українська діаспора. У районі Чикаго Ukranian Village (Українське село) проживає близько 125 тисяч етнічних українців, які говорять переважно українською мовою.

Ще в грудні 2002 року Українське село була оголошено пам’яткою Чикаго, а в 2005 і потім в 2007 роках формальні межі району були розширені. Всього в штаті Іллінойс проживає близько 200 000 етнічних українців.

Нагадаємо, що поєдинок проти камерунця Карлоса Такама повинен був відбутися в травні, але був перенесений через травму біцепса Усика. В разі перемоги над Такамом в українця вимальовуються непогані перспективи на більш вигідні в спортивному і комерційному планах поєдинки в суперважкій дивізіоні.

В останньому бою Олександр Усик переміг нокаутом Тоні Беллью в листопаді минулого року і захистив всі свої титули в крузервейте. Однак пізніше українець залишився без чемпіонських поясів через перехід в суперважку вагу.

38-річний Такам в своєму останньому поєдинку виграв у Сенада Гаши, а до цього програв Дереку Чісорі і Ентоні Джошуа.