Гордон заявив, президент Зеленський може увійти в історію тим, що залишиться останнім українським президентом, обраним всенародно.

Відомий український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон несподівано відповів на питання про те, хто буде наступним президентом України.

У прямому ефірі програми “Час Голованова” на каналі “Україна 24”, де Гордон був запрошеним гостем він поділився своїм відчуттям, що наступного президента в Україні не буде взагалі. Фрагмент відео було опубліковано на YouTube-каналі журналіста напередодні.

Гордон пояснив: президент Володимир Зеленський може увійти в історію тим, що залишиться останнім українським президентом, обраним всенародно. На його думку, інститут президентства в Україні необхідно взагалі скасувати, залишивши лише номінальні функції для глави держави, який буде обиратися в парламенті.

Журналіст зазначив, що в Україні інститут президентства не функціонує належним чином, а значить країна повинна бути трансформована в повноцінну парламентську республіку. Зеленський може увійти в історію, прийнявши принципове рішення про ліквідацію інституту президентства.

“Володимир Зеленський увійде в історію як президент, який покладе початок парламентсько-президентської республіки, коли президента з суто номінальними повноваженнями обиратимуть в парламенті. У нас не виходить з президентами, не з персоналіями, а з інститутом президентства. У нас незрозуміло хто керує країною : Верховна Рада, Офіс президента, Кабінет міністрів – дублювання функцій таке, що плутанина в країні “, – заявив Гордон.