2017 рік для українських політиків — рік «півнячих боїв», — прогноз астролога.

Астролог Влад Росс переконаний, що в наступному році житиметься краще, ніж у 2016 році.

2017 рік загалом буде кращим, ніж 2016 рік, незважаючи на те, що символ року — Півень — говорить про небезпеку «півнячих боїв» в українському політикумі, повідомляє Корупція. Інфо

Про це в ефірі «Обозревателя» розповів астролог Влад Росс.

«Символ наступного року — червоний бійцівський півень. Різного роду конфронтації можуть виходити назовні, особливо між політиками. Якщо в рік Мавпи вони якимось чином згладжували ситуацію, і до повного протистояння не доходило, то в рік Півня може бути повний розброд, наскоки один на одного та інше», — сказав він.

Астролог додав: «Багато що в країні може змінюватися. На сцену виходитимуть харизматичні, гострі політики, які будуть включатися в цей «півнячий бій». 

Такі «харизмати» мають всі шанси на успіх, вони можуть досягти багато чого, зокрема, на можливих перевиборах у нашій країні, адже наш нинішній парламент дійсно дихає на ладан».

Разом із тим, Росс переконаний, що рік Півня буде позначений «економічною стабільністю і навіть невеликим економічним зростанням». 

Рік повинен бути позитивним із погляду «зарплат, у плані пенсій, у плані нових можливостей, особливо для людей підприємницького спрямування».

«Гірше не житиметься, а буде жититися загалом трохи краще», — пообіцяв астролог.