Терористи так званої ДНР почали активно зміцнювати свої позиції, що може свідчити про їх підготовку до чергової фази ескалації конфлікту, передає Корупція.Інфо

Популярне: На загальну суму 1,5 мільйона доларів: До суду направили справу щодо екс-заступника міністра та двох його синів

Про це в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін за підсумками поїздки на Світлодарську дугу.

"Хотілося б поговорити про противника. Бачачи і знаючи, як він готується і що відбувається на їх передових позиціях, розумієш, що ніхто не збирається закінчувати війну на сході України", – розповів він.

Волонтер зазначив, що ніхто не вірить в миротворців, які стануть між воюючими сторонами і візьмуть під свій контроль шматок російсько-українського кордону, після чого АТО відразу закінчиться.

"По той бік йде підготовка в затяжній війні. Зміцнюються всі передові позиції. Для опорників і бліндажів завозиться ліс – багато лісу, і багато мішків, деякі позиції" закочуються "в бетон, окопи риються в людський зріст. Я не пригадую, щоб раніше так ретельно противник зміцнював свої позиції. Це говорить про те, що вони нас побоюються і готуються до нашого наступу ", – підкреслив Мисягін.
 

Він припустив, що осінь і зима "будуть гарячими".

"Сила у нас там стоїть дуже велика. Укріплення наші на місці не стоять і потихеньку рухаються на схід по всій лінії фронту. Піхота окопи копає цілодобово. Нам би туди ще лісу і скоби побільше, було б все ідеально", – підсумував волонтер.