Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк цілком серйозно збирається йти на вибори. Про те, що він хоче боротися за крісло президента, свідчать борди по всьому Києву та в інших містах України.

На це звернув увагу на сторінці у Facebook юрист, блогер Михайло Шнайдер. 

Він оприлюднив фото наметів, де за кілька місяців до голосування проводять пряму агітацію: роздають брошури та газети:

"Ось такі намети почали з'являтися по всій Україні. 

Арсеній Петрович вирішив не обмежуватися одними бордами і проявив креативність. У цих самих палатках сидять спеціально навчені люди і роздають партійні газети, в яких описані неймовірні "успіхи" і "подвиги" Народного Фронту і його Лідера. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Схоже Арсеній все-таки вирішив поборотися за президентське крісло і повернутися до великої політики. Як ви думаєте друзі, у Арсенія Петровича є якісь шанси? Або без варіантів?", – задається питанням Шнайдер.

До речі, не тільки палатки помічають користувачі: на плакатах з обличчям Яценюка – численні обіцянки, зокрема "енергетичної незалежності", пропаганда "всього українського" (борщ, вареники, пісні, кіно – все, що тільки могли згадати у "Народному фронті"), але найбільше дивує не це.

На одному з бордів команда Яценюка запевняє: саме вони нібито "зупинили дефолт" у 2014 році. 

Цікаво, що політолог Микола Давидюк запевняє, що основна його задача наразі – просто залишитись у політиці. І для цього він, ймовірно, вже розпочав "політичні торги", навіть якщо йдеться про 1%-2% на президентських виборах.

У Яценюка є дуже короткий період часу, коли він ще може користуватися кількістю своїх депутатів, підвішеним політичним кейсом, бо він наче і при владі, і не при ній. У нього є певне поле для маневру. Але він йде на ризиковану кампанію проти Порошенка для пошуку політичних балів. Але Яценюк, замість вийти до людей, грає в оці олігархічні кулуарні ігри,– додав політолог Давидюк.

А журналіст Роман Кравець запевняє: У нього дійсно є серйозні президентські амбіції. У своїх приватних розмовах, у нього проскакують слова: хочу, але не можу. Це не буде забігом на коротку дистанцію, йому потрібно зараз йти на парламентські вибори, щоб залишитися у політиці.