Густі темні джунглі Амазонії таять у собі багато невідомого. У непрохідних джунглях Бразилії живе плем'я Ава, яке досі дотримується дивних древніх традицій. Справа в тому, що жінки цього племені, крім власних малюків вигодовують груддю диких тварин, зокрема білок.

Практично у кожної сім'ї племені Ава є приручена домашня тварина, яких мати сімейства годує грудьми, поки звірки не виростуть. Тварин, які виросли на грудному вигодовуванні, Ава не вживають в їжу.

Фотографу Пульезе випала унікальна можливість заглянути в це закрите суспільство і зробити фоторепортаж, який команда  представляє тобі сьогодні.

Фотограф ділиться спостереженнями: «Амазонки годують білок і мавп точно так само, як годують своїх дітей – грудьми». «Вони так близько знаходяться до природи. Насправді, навіть не близько – вони є частиною природи! »- Говорить він. Чого добру пропадати ?!

Кстати говоря, племя Ава может вскоре исчезнуть с лица земли.

Сегодня Ава насчитывает лишь 350 человек. С трудом верится, но у 100 из них никогда не имели контакт с внешним миром.

Пульезе узнал об этом племени и увидел его воочию лишь в 2009 году.

Доменико Пульезе признается: «Глядя на обычаи и образ жизни этой народности, тебя вдруг осеняет и ты понимаешь, как далеко мы продвинулись…»