Дружина соратника кандидата в президенти Володимира Зеленського Євгена Кошового Ксенія Кошова з дочками – Варварою і Серафимою прикрасила обкладинку українського глянцю FOR MAMA. 

Фотографії дружини і дочок актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового опубліковані на сторінці Ксенії Кошової в Instagram.

На знімках дружина Євгенія, Ксенія разом з 11-річною Варварою і чотирирічною Серафимою постали в ніжних і романтичних образах.

Фотосесія вийшла сімейною. Дівчата продемонстрували квітчасті сукні одного кольору, проте різного крою. Цікаво, що на одному зі знімків Ксенія розмістила пораду зі створення міцної сім'ї.

"Насолоджуйтесь кожною миттю, проведеною разом з малюками, вони дуже швидко ростуть! Бережіть і цінуйте свої відносини, поступайтеся, це дуже важливо для створення міцної і здорової сім'ї", – зазначається на одному зі знімків.

Відзначимо, що старша спадкоємиця Кошового зростає справжньою копією свого тата, тільки з волоссям. Дівчинка також володіє відмінним почуттям гумору.

"Ааа! Варя вже така доросла, а ще пам'ятаю як вона пішла на" Розсміши Коміка "😍❤️, Дуже красиві😘 поруч тата не вистачає".