Новопризначений керівник Офісу президента Зеленського 14 грудня оприлюднив електронну декларацію.

Новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак показав доходи та статки, які отримав і володів у 2019 році.

Про це стало відомо з сайту НАЗК.

Згідно з офіційним документом, за минулий рік Єрмак отримав 225,8 тис. грн сукупного доходу з них 151 тис. грн становив дохід від зайняття підприємницькою діяльністю і 102,4 тис. грн зарплати.

На банківських рахунках декларант зберігав 27,4 тис. грн, готівкою – $347 тис. і 50 тис. євро.

Крім цього, Єрмак позичив 1,38 млн грн столичному ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп», власником якої є він та його рідний брат Денис. Також ця ж фірма має борг перед декларантом на загальну суму 8,31 млн грн.

Глава Офісу президента вказав наявність кредиту на суму 1,26 млн грн, який отримав в АТ «Альфа-Банк» у жовтні 2006 року.

У власності Андрія Єрмака є квартира площею 107,8 кв. м у Києві. Іще задекларував автомобіль Toyota Camry, 2015 року, яка у нього в користуванні.

В е-декларації за 2019 рік керівник Офісу президента зазначив, що має корпоративні права у дев’яти підприємствах, а в 12 фірмах є кінцевим бенефіціаром: Міжнародна асоціація «Україно-грузинське співробітництво у сфері іноземного інвестування», ТОВ «Міжнародна правнича компанія», ТОВ «М.Є.П.», ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп», ТОВ «Міжнародна фармацевтична група», ТОВ «Ер Пі Ай», ТОВ «Інтерпромфінанс-безпека», ТОВ «Віссон Юкрейн Технолоджис», ТОВ «Українсько-грузинська медійна компанія», ТОВ «Ама Віжн», Адвокатське об’єднання «Міжнародна правнича компанія», ЗАТ «Інтерпромфінанс Україна».

Нагадаємо, що попередник Єрмака Андрій Богдан, який очолював Офіс президента з 21 травня 2019 року до 11 лютого, так і не подав електронної декларації.