Анатолій Кліпінський став хрещеним для новонародженої.

На Волині фельдшеру довелося приймати пологи у породіллі просто в кареті швидкої допомоги. Адже жінка почала народжувати на півдорозі до пологового. 24-річний медик не розгубився – це в його практиці вже друга така пригода – вперше приймав дитину ще практикантом.

24-річний Анатолій Кліпінський ніжно тримає крихітну Соломійку на руках. Для Ткачуків він тепер – не просто фельдшер, а член родини. Адже став для маленької хрещеним батьком.

Олена – мати з досвідом. В родині підростає двоє хлопців – Ілля та Тимко, тож народження донечки тут чекали з нетерпінням. Щоправда, зізнаються, не очікували, що і вона буде так поспішати на світ.

Швидку викликали одразу як жінка відчула перейми. Від їхнього села до Ковеля 30 кілометрів. На півдороги до пологового жінка почала народжувати.

"Ми вже стали, нормально відійшли води. І нормально почався процес. Жінка народила здорову, доношену красивеньку дівчинку", – каже фельдшер Анатолій Кліпінський.Колеги Анатолія називають його щасливчиком. Адже він вже вдруге приймає пологи у дорозі. Вперше зробив це ще практикантом. На світ тоді теж з'явилася дівчинка – Маргарита.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

З іменинами Маргариту Анатолій вітає вже четвертий рік поспіль. Але з моменту пологів дівчинку ще не бачив, хоч вона і живе лише за 46 кілометрів від нього. Тож ТСН влаштовує їм зустріч.

"Я дивлюся, "швидка" їде. Він виходить. Каже: "Я практикант". Я кажу: "Ти приймав пологи?". Він каже: "Ні, а як прийдеться, то прийдеться. І ми виїхали з Козлинич і одразу", – згадує мама Маргарити Оксана Опікан.

За півгодини Маргаритка звикає до гостя і навіть дозволяє погладити свого котика. Але засиджуватися Анатолію не можна – попереду нічне чергування і, можливо, – нові хрещеники.