Екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявляє, що президент РФ Володимир Путін через третіх осіб вимагає у новообраного президента Володимира Зеленського не пускати його в Україну.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи заяву Путіна, який запропонував Зеленському повернути Саакашвілі українське громадянство.

"Хто радить майбутньому президенту України повернути мені громадянство? Путін? Це той Путін, який у грудні 2017 року на прес-конференції гучно вимагав у Порошенка видворити мене з України (що Порошенко і зробив через місяць)", – підкреслив Саакашвілі.

За його словами, саме Путін зажадав від Порошенка не запрошувати його на інавгурацію в 2014 році.

"Тепер Ви через третіх осіб намагаєтесь підступитися до Володимира Зеленського і вимагаєте не тільки не повертати мені громадянство, але також ставите категоричну умову не пускати мене в Україну", – заявив політик.

"Точно таку вимогу, не пускати мене до країни, ви пред'явили не тільки владі Грузії, але також Туреччини, Вірменії та Азербайджану. І, за моєю інформацією, саме це ви обговорювали з президентом Туреччини Ердоганом у 2016 році під час саміту щодо примирення в Росії", – додав Саакашвілі.