Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав Європу посилити санкційний тиск проти російської федерації. Як повідомляє  преслужба Апарату ВРУ відповідний заклик він висловив під час спілкування із журналістами в межах спільної поїздки до Бородянки, Бучі та Ірпеня із головою Сенату Чеської Республіки Мілошем Вистрчілом і маршалком Сенату Польщі Томашем Гродзьким.

Так, Стефанчук висловив вдячність кожній країні Європи за всеосяжну підтримку та об’єднання навколо України. Водночас спікер українського парламенту зауважив, що для повної перемоги над російською федерацією потрібні більш жорсткі та сильні санкції.

Уже зроблено дуже багато, але ворог не зупинився. Значить — зробленого ще недостатньо. Це наша спільна робота, щоби росія зупинилася, Україна та весь цивілізований світ перемогли та ми разом відсвяткували перемогу. Нам потрібні не часткові, а потужні, економічно міцні санкції, які зможуть зламати економічний хребет машині вбивств, — сказав Голова ВР.

Він додав, що не можна декларувати боротьбу проти росії, сплачуючи цій країні 35 млрд євро за енергоносії.

Стефанчук закликав європейських партнерів посилити санкційний тиск проти рф, зокрема у частині ембарго на всі енергоносії, відключення всіх банків від SWIFT. Окрім цього, він наголосив на важливості підтримувати Україну зброєю. Своєю чергою Гродзький запевнив, що Польща готова надати допомогу Україні у всіх можливих сферах.

Зазначимо, що вчора спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі підтвердив свою готовність відвідати Україну разом із парламентською делегацією, повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Дуже радий, що невеликі непорозуміння між Україною та Грузією вичерпані. Цей візит дасть змогу парламентаріям Грузії на власні очі побачити, що відбувається в Україні, і підтвердить наші дружні відносини, – написав Стефанчук у фейсбуці.