Захист Степана, сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, подала апеляцію в зв'язку з його арештом в Іспанії, розповів сам екс-мер в інтерв'ю Сьогодні, передає Корупція.Інфо

"Ми подали апеляцію в багатьох томах. У них висновки банків, міжнародних аудиторських компаній Степана і докладні пояснення всіх банківських операцій! А головне – стовідсоткове підтвердження того, що гроші у нього, все до останнього цента, – від продажу в 2008 році Правекс-банку за 750 млн дол., а також від інвестицій в стартапи в різних країнах. Нічого іншого в нього не було й немає! І відмивати нічого йому не треба було. Він дуже багата і головне – законослухняна людина", – заявив Черновецький.

При цьому екс-мер поскаржився, що апеляція повинна бути розглянута протягом місяця, але в даний час судді й прокурори перебувають у відпустках.

"Апеляцію мають розглянути протягом місяця, але зараз усі судді й прокурори відпочивають на пляжах. Їм не до Степана, який страждає у в'язниці. Але найстрашніше – це те, що справа до часу апеляції, швидше за все, так і не буде розсекречена. Це ми знаємо точно. Інакше поліцейські не встигнуть отримати підвищень. Вони будуть тягнути гуму, як каже адвокат, скільки зможуть! І в судді не буде перед собою звинувачення або хоча б підозри, що ж такого зробив Степан, і він знову на око буде визначати, кого залишити у в'язниці, а кого випустити", – вважає Черновецький.

Також він повідомив, що син у в'язниці займається спортом і читає Біблію, а також пише Черновецькому листи від руки. "Відчуває потребу в комп'ютері, тому що щодня треба віддавати сотні розпоряджень підлеглим", – додав екс-мер.

Нагадаємо, раніше під час спецоперації в Іспанії затримали одинадцять осіб, у тому числі сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, за підозрою у відмиванні грошей.

Екс-мер Києва Леонід Черновецький назвав інформацію іспанських ЗМІ про затримання його сина Степана неправдою.