Модернізованій образ Арсенія Яценюка, який прийшов на святкування 26-ї річниці Незалежності, вразив громадськість, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Здохне, як собака під парканом”: Пророцтво майбутнього Медведчука поставило на вуха всю Мережу

Схудлий Арсеній Петрович з'явився перед публікою бородатим, в чорних окулярах і строгому костюмі. Користувач "Фейсбуку" Дмитро Чигрин, який опублікував світлину, назвав Яценюка Стетхемом.

Далі думки розійшлися.

Вчені говорять, що носіння бороди відображає прагнення до домінування серед представників своєї статі. А у політиків борода – ознака швидких виборів.

Екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк разом зі своєю дружиною Терезією побував на прем'єрі документального фільму "Переломний момент. Війна за демократію в Україні". Політик  здивував громадськість тим, що змінив свій імідж і відростив собі бороду.

Лідер "Народного фронту" з самого початку своєї політичної кар'єри був стриманий у своїх смаках. Завжди дотримувався дрес-коду, гладко поголений, він носив окуляри і строгі костюми. І ось раптово – борода.

До слова, він не єдиний політик, який відростив бороду.

Близький друг і одногрупник Яценюка – міністр юстиції Павло Петренко почав відрощувати бороду ще восени. Зараз чиновник з'являється на засіданнях Кабінету міністрів України і різних заходах в новому іміджі.

В цілому, борода – це модний тренд, який має сильну психологічну основу.

Борода допомагає домінувати серед інших самців свого виду

Вчені нортумбрійського університету в Ньюкаслі (Великобританія) провели дослідження і з'ясували, що волосяний покрив на обличчі, ймовірно, сформувався в процесі еволюції. Нібито для того, щоб допомогти чоловікам зміцнити свої позиції серед інших представників своєї статі.

Як стверджують дослідники, у порівнянні з самцями і самками багатьох інших приматів – чоловіки і жінки, як правило, сильно відрізняються один від одного в тому числі і рослинністю на обличчях.

Відзначимо, що в мережі є величезна кількість мемів, пов'язаних з бородою. Як "за" бороду, так і "проти" неї. 

Автори дослідження підкреслюють, що для того щоб мати потомство, часто недостатньо просто бути привабливим. За сексуальних партнерів доводиться боротися з іншими представниками своєї статі. Тому потрібно "виділятися з натовпу".