1

У Києві в понеділок, 15 лютого, співробітники патрульної поліції вмовили вагітну жінку не чинити самогубство.

Згідно з повідомленням, інформація про дівчину, яка стоїть на огорожі Жулянського шляхопроводу і готується стрибати, надійшла вдень від невідомих очевидців, передає Корупція Інфо

"За 3 хвилини на місце події прибув екіпаж поліції. Патрульні вмовили молоду жінку злізти з огорожі. Її посадили до поліцейського автомобіля, напоїли водою та заспокоїли", – сказали в поліції.

Разом з тим, коли на місце події прибули співробітники "швидкої", потерпіла відмовилася їхати до лікарні без патрульних.

"Викликали швидку, але дівчина сказала, що без нас нікуди не поїде. Супроводили її до лікарні. Я зайшла з дівчиною до кабінету психотерапевта й вмовила залишитись у лікарні", – розповіла інспектор патрульної поліції Наталя.
Зазначається, що 25-річна жінка перебуває на шостому місяці вагітності і вирішила вкоротити собі віку через те, що батько майбутньої дитини відмовився від неї. Разом з тим, ця спроба самогубства виявилася не першою – минулого тижня вона перерізала собі вени, однак лікарі встигли вчасно прибути й зашити їх.

Найближчі два дні жінка перебуватиме під наглядом лікарів Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1.