Столицю налякала історія про маніяка, адже за один місяць в одному з парків виявили два жіночих трупи, захованих у валізи

У Москві поліція розкрила справу про труп у валізі. Тільки от сама історія виявилася заплутанішою. Про це повідомляє Mash.


У поліцію звернувся випадковий перехожий, – чоловік гуляв по алеї Кремлівських курсантів і побачив у кущах велику валізу. Його збентежила знахідка. Незабаром на місце приїхали співробітники поліції. Валізу обережно розкрили і виявилося, що всередині було заховано жіноче тіло. Слідів насильницької смерті не знайшли. Поліція взялася за пошуки підозрюваних.

“Історія трагічна, але всяке трапляється, – правда, в цей раз шукали особливо старанно. Справа в тому, що 8 серпня на південно-заході столиці знайшли ще одну таку ж валізу. А всередині – тіло літньої жінки, без зовнішніх ознак насильства. Пішли чутки про маніяка-валізника”, – сказано в повідомленні.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Незабаром була готова експертиза, – судмедексперти виявили на тілі дівчини ножове поранення, – воно і стало смертельним. А ось літня жінка померла від серцевого нападу.

Але сьогодні принаймні частину цієї історії, здається, распутали. Опери взяли підозрюваного у вбивстві дівчини. Це її сусід по квартирі, – вони разом знімали сусідні кімнати. Затриманий – Артак Агаджанян – не визнає свою провину.

А ось кінці в історії з бабусею у валізі не знайдено досі.