У садовому товаристві «Зв'язківець» в Святошинському районі Києва на дачній ділянці облаштували «будинок престарілих», повідомляє «Інформатор". Журналісти видання зняли на відео двоповерховий будинок, де власниця ділянки організувала притулок для людей похилого віку пацієнтів. У той же час офіційно заклад не зареєстровано, ліцензії на медичне обслуговування у нього немає.

Також належним чином не утилізуються медичні відходи, через що сміттєві компанії відмовилися вивозити відходи з усього району. З будинку поширюється страшенний сморід, так як очевидно, що в незаконному притулку не працює нормально каналізація.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

У будинок журналістів не пустили, господиня відмовилася давати коментарі, заявивши, що «своєю садовою ділянкою вона буде розпоряджатися так, як їй хочеться». Але ось сусіди не на камеру розповідають, що з будівлі періодично вивозять трупи. При цьому скарги в мерію не принесли ніяких результатів.

Оголошення про «будинок для літніх людей» публікуються в мережі, за деякими даними, проживання коштує там 9-17 тисяч гривень на місяць. Мешканці розповіли, що постійно проживає близько 29 людей похилого віку, в той час як лежачі і важко хворі утримуються у підвальному приміщенні без вікон.