Єдиний шанс на порятунок життя – лікування за кордоном.

По допомогу до співгромадян звертається родина маленької Валерії Кокіш. Рік тому в дівчинки виявили пухлину, впоратися з якою українські медики не зуміли, повідомляє Корупція. Інфо

"Ми сподівалися, що це грижа якась", – розповіла мама дівчинки Наталія Кокіш. 

Однак уже після операції з видалення медики підтвердили значно гірший діагноз: нейросаркома. Дитина вже пройшла 10 курсів хіміотерапії, але пухлина не зменшилася. 

"На це лікування відповіді не було. Дитина неодноразово консультувалась в Інституті раку, рекомендовано терапію другої лінії, вона її отримала, але, на жаль, ефекту від неї ми не маємо. В Україні можливості лікування вже вичерпані", – визнає лікар-онкогематолог Житомирської обласної дитячої лікарні Олексій Кульбіда.

Мама каже, що пухлина збільшується, у дитини періодично виникають болі, супроти яких змушені використовувати сильні знеболювальні ліки. Надію на порятунок Валерії дають ізраїльські лікарі. 

"Страшно, але Ізраїль дав надію, і неможна її впустити. Потрібно боротися до кінця, і ми боремося", – каже батько Євген Кокіш.

Дівчинку вже звозили на перше обстеження, квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. 

Але на променеву терапію і операцію необхідно зібрати 200 тисяч доларів, яких у молодої сім'ї немає. Батько Валерії служить у війську за контрактом, а мама змушена була покинути роботу через хворобу доньки. 

"Я дуже всіх прошу, бо немає в нас такої змоги зібрати такі гроші. Я розумію, що це дуже велика сума, але якщо всі потрошку – я думаю, вийде", – просить мама дівчинки.

До цих прохань приєднується і молодший братик Валерії. "Я хочу, щоби вона була здорова і одужала. Я сильно переживаю. Вона добра, і допомагає мені завжди", – каже Роман Кокіш. Сама Лера мріє вилікуватись і піти до школи, а такж повернутися до занять танцями. 

Допомогти цим мріям здійснитися можна фінансовою допомогою – переказом на картку Приватбанку за номером 4731 2171 0968 2268. 

Отримувач коштів – мама дівчинки Кокіш Наталія Андріївна.