Американський актор Джефф Бріджес повідомив, що хворий на рак. Відповідну публікацію він розмістив в понеділок в Twitter.

“У мене діагностована лімфома, – вказав 70-річний Бріджес. – Не дивлячись на те, що це серйозне захворювання, мені пощастило мати команду приголомшливих лікарів, їхній прогноз позитивний”. Актор уточнив, що почне лікування у вівторок.

За лікування зірки «Великого Лебовські» взялися найкращі лікарі. Бріджес сподівається, що старання фахівців не пропадуть дарма.

Шанувальники з усього світу підтримують зірку, за що він говорить їм щире «дякую».

«Я дуже вдячний за любов і підтримку з боку моєї сім’ї і друзів. Дякую вам за ваші молитви і добрі побажання », – підкреслив Джефф.

Джефф Бріджес знявся в понад 200 фільмах. Найбільш відомими широкому загалу картинами є “Великий Лебовські” (The Big Lebowski, 1998) і “Божевільне серце” (Crazy Heart, 2009), за участь в якій Бріджес був удостоєний в 2010 році премії “Оскар” і “Золотого глобуса” в номінаціях за кращу чоловічу роль. Бріджес також знімався в таких картинах, як “Залізна хватка” (True Grit, 2010), “Планета Ка-Пекс” (K-PAX, 2001), “Фаворит” (Seabiscuit, 2003) і “Залізна людина” (Iron Man, 2008).