Користувачів інтернет-мережі вразила історія загадкової загибелі ветерана АТО Сергія Серебреннікова, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Історію його зникнення розповіла однокласниця Катерина Супрун.

«Ця історія почалася рівно місяць тому, коли я з Фейсбуку дізналася про те, що Сергій пропав без вісти. Практично відразу я зв’язалася з його мамою і вона розповіла, що за словами товаришів по службі Сергія, він вчасно не сів на поїзд на одній зі станцій. Там він перебував з усією 54-ю бригадою. Останній раз зв’язок з ним був 10 серпня. Він говорив, що виходить з Авдіївки», – зазначила волонтер.


За її словами, тіло Сергія було виявлено в Полтавській області 14 серпня.

«Тіло Сергія знайшли 14 серпня в Кременчуці. При цьому, увага, при собі у нього був: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, іменна банківська картка, SIM-карта і купа довідок. Його знайшли місцеві жителі», – підкреслила Катерина.

Найбільш дивним в цій історії волонтер вважає відсутність при виявленні Сергія військового квитка, який би підтверджував інформацію про те, що він є діючим військовим.

За його користувачів мережі, інцидент нагадує їм якусь страшну історію.

«Яка лють», – зазначив Сергій Грішин.

«Ось це капець. Навіщо тоді розповідати про жахи минулого століття, якщо сьогодні таке твориться?», – вважає Олександр Образцов.