Росія вночі проти 2 жовтня знову атакувала Південь України. Окупанти застосували в регіоні дронові ударні атаки та тактичну авіацію, спрямовуючи керовані авіабомби по Херсонській області.

Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Вона підкреслила, що останніми днями фіксують – вдень ця діяльність ворога не така активна. Зокрема, протягом дня ворог використав два КАБи, а вночі – 18 КАБів.

Наталія Гуменюк пояснила, що свої авіаційні бомби росіяни знову спрямували на цивільну інфраструктуру, житлові райони.

«Пошкоджено і лікарню, і об’єкти критичної інфраструктури. Очевидним є ворожий терор», – відзначила Гуменюк.

За її словами, Росія цього разу завдала не дуже масованої атаки. Зокрема, за словами речниці, вона, найімовірніше, була спрямована на розвідування систем протиповітряної оборони.

«Випускали дрони знову з південно-східного напрямку – з Азовського узбережжя і спрямували їх не зовсім звичним маршрутом – в основному через Херсонщину, використовуючи тимчасово окуповану територію. Очевидним було спрямування на Криворіжжя, там три дрони знищено й один – знищили на Херсонщині», – заявила Гуменюк.

Вона також розповіла, що росіяни влучили в одне з промислових підприємств.

«По території вдарили дрони й на Херсонщині, в Херсонському районі. Знову пошкоджено цивільну інфраструктуру – заводи сільськогосподарського підприємства», – заявила Гуменюк.