У анексованому Криму 10 липня в віці 57 років помер один з онуків генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва, Андрій

Про це повідомив в Facebook його друг Сергій Менделєєв, передає Корупція.Інфо


"Страшна новина з Криму – пішов мій друг і товариш Андрій Брежнєв. Було стільки планів, стільки всього пережито … для мене було честю", – написав він.

Андрій Брежнєв останні два роки був членом партії Родіна.

У регіональному відділенні Родіни заявили, що причиною загибелі став інфаркт.

Андрій Брежнєв став займатися політикою з 1998 року. За цей час він неодноразово висувався в якості кандидата в Держдуму. Крім того, балотувався в губернатори Свердловській і Тульської областей, а також претендував на посаду віце-мера Москви.

У 2004-2014 роках був членом комуністичної партії РФ. У 2014 році став першим секретарем центрального комітету комуністичної партії соціальної справедливості. З 2016 року був членом партії "Батьківщина". Проживав в включеному Севастополі.Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину


Перша дружина – Надія Вікторівна Лямина (1 серпня 1961 – березень 2002). Потім вийшла заміж за банкіра Олександра Мамута.

Від першого шлюбу у Андре Брежнєва два сина. Старший – Леонід (нар. 14 жовтня 1984) працює перекладачем в російському військовому відомстві. Молодший син – Дмитро (рід. 2 грудня 1985) закінчив Оксфордський університет, працює в сфері продажів програмного забезпечення.


Друга дружина Брежнєва Олена живе окремо з дітьми.

Нагадаємо, 9 січня 2018 роки від раку померла 65-річна внучка генсека Брежнєва Вікторія. До сих пір жив старший брат Андрія Брежнєва 62-річний Леонід.