Шокуючий треш під Офісом президента!

Українці ввечері 20 березня влаштували акцію протесту біля Офісу Президента на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка. До речі, йому сьогодні виповнилось 26 років.

Перед тим прихильники активіста заявляли, що наміри протестувати мирно не співпадають із намірами правоохоронців. Тому демонстрантам, на всяк випадок, нагадали правила домедичної допомоги.

Протестувальники скандують “Волю Стерненку” та “Аваков – чорт”. Люди закидали Офіс Президента петардами. Також палять фаєри. Будівля – в диму. До мітингувальників прибула поліція. Протестувальники відтіснили правоохоронців від фасаду ОП.

Згодом, прихильники Стерненка знову почали обстрілювати Офіс президента з піротехніки і намагалися проникнути всередину.

Як повідомляє журналіст Павловський.нювс, соратники націоналіста зараз активно палять фаєри і запускають петарди в стіни президентської канцелярії. Вхід до будинку також закидали “димовухами”, залили червоною фарбою і розмалювали стіни. Крім того, вже є розбите скло. Саму табличку “Офіс президента” підпалили.

Після цього поліція хотіла витіснити активістів, але відбулася контратака і правоохоронців самих відтіснили.

Всередині будівлі журналіст зауважив військових в повній амуніції.

Також відомо, що так звані “Активісти” розбили вікна вхідних дверей в офіс президента.

“В мене одного враження, що зараз в Києві корисні ідіоти б’ючи вікна та підпалюючи табличку на пустому Офісі Президента розв’язують владі руки для початку репресій.

Такий собі «підпал Рейстага» по українські…В середині ОП спецназ який зобовязаний стріляти на ураження у випадку захоплення спецрежимної будівлі., – коментує цю подію екснардеп Ігор Мосійчук.

Цікаво, хто заплатить за розбиті двері і зіпсовануий напис “Президент України”?, – пишуть у мережі.

У свою чергу телеграм канал Карточный оффис пише, що в Офісі сформовали тезу для ЗМІ щодо мітингу на захист Сергія Стерненка: «Протестуючі зробили все можливе, щоб показати всій Україні, що вони хулігани-беззаконня, які захищають такого ж хулігана».

Антон Геращенко заявив, що те, що відбувається у Офісу президента, – це не мирний мітинг, а хуліганство. А також пояснив, чому поліція не реагує на дії протестувальників.

«Певні особи з числа мітингувальників хочуть спровокувати поліцію на застосування силу. Вони хочуть, щоб поліцейські били мітингувальників. Ми розуміємо це, і тому поки просто фіксуємо факти порушень. І ті, хто порушують закон, будуть притягнуті до відповідальності.