Люди скаржаться на незручності, що виникли під час проведення на Майдані Незалежності військового параду з нагоди Дня Незалежності України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце вирядилися: Як Порошенко з родиною у Софії за Україну молились. А ця сукня Марини, точно не для храму

За словами людей, Майдан з усіх боків перекритий огорожами з металошукачами, а черга перед металошукачами не зменшується, що викликає обурення людей.

“Президент нас боїться, он які паркани від народу поставив”, – заявив один з людей, і багато хто втомився стояти, виходять з черги і йдуть назад по Хрещатику.

На Хрещатику підхід до Майдану заблокований парканом і чисельною поліцією, людей відправляють на верхній тротуар проходити через арки, де практично створилася тиснява. Хоча внизу за парканом досить просторо.

Один з людей обурюється, що хотів з сином пройти на виставку військової техніки, яка знаходиться на Майдані, але не може пройти через диких черг перед арками металошукачів.

“Доведеться чекати пару годин поки закінчиться парад, тоді зможемо подивитися танки”, – сказав він.

В Києві пройде ряд культурно-громадських заходів. Найбільш очікуваним заходом цього в дня є військовий парад, який традиційно пройде центральною вулицею столиці Хрещатиком. Його собливістю стане участь в ньому десятка країн-членів НАТО, серед яких Великобританія, Естонія і Литва.