У Житомирській області в лісовому масиві поблизу села Кам'янка 5 серпня місцеві жителі виявили автомобіль, в якому знаходилися трупи чоловіка та його неповнолітньої доньки.

Як повідомив начальник Головного управління Нацполіціі області В'ячеслав Печененко на своїй сторінці в Facebook, за попередньою інформацією, зібраною на місці події, 34-річний батько вбив 8-річну дитину, а потім наклав на себе руки.

"Він залишив записку, в якій пояснив свої дії побутовими негараздами і непорозуміннями в сім'ї", – сказано в повідомленні.

За словами Печененко, правоохоронці встановлюють всі обставини події в рамках розпочатого кримінального провадження.

Нагадаємо,  на Сумщині 28-річний батько до смерті побив свою 4-річну доньку через те, що вона відмовилася вечеряти

Подія сталася в одному з сіл Білопільського району. Про те, що в родині місцевих жителів померла дитина ще до приїзду "швидкої", до поліції близько 22:00 повідомили медики. 

Коли прибули поліцейські, вони побачили на дивані дівчинку без однак життя. Увагу правоохоронців привернули синці на її обличчі. Поруч були батьки. На запитання правоохоронців чоловік пояснив, що дитині увечері стало зле і він поклав її спати. Коли за деякий час підійшов до ліжка, побачив доньку вже мертвою.