У Вінницькій області в результаті ДТП 20 листопада загинув секретар суду, ще мінімум троє людей постраждали.

Про це на сторінці в Facebook повідомила адвокат Лариса Криворучко. Вона також оприлюднила фото з місця аварії.

Інцидент стався в місті Бар. Попередньо, серед постраждалих – прокурор Барського відділу Жмеринської місцевої прокуратури Ігор Лавров. Секретар, який їхав в машині прокурора, помер на місці аварії.

“За попередньою інформацією: всі п’яні (секретар, прокурор) … Машина прокурора Лаврова – він був сьогодні у мене в судовому процесі і програв”, – написала Криворучко.

Додамо, на фото видно, що в ДТП потрапив автомобіль ВАЗ-21120. У декларації Лаврова є відомості про таку машину, але записана вона не на нього.

Раніше, президент зазначив, що діючі закони, рішення і стратегії нічого не вирішили і радикально не змінили ситуацію на дорогах – люди не усвідомлюють відповідальності, коли сідають за кермо п’яними.

На думку Зеленського, за незначне порушення правил при водінні в нетверезому стані потрібно збільшити штрафи в 5-10 разів. У разі ж, якщо п’яний водій спровокував ДТП, яке призвело до людських жертв, повинна бути введена більш сувора кримінальна відповідальність.

«Якщо водіння у п’яному станы спричинило загибель – термін покарання повинен бути збільшений. Можливо, до довічного ув’язнення. Я – за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко і надовго. І з максимальним розголосом … І щоб жоден суд не думав когось “відмазати”, – заявляв президент.