OACICA.JPG_resized

Військового рятують дніпропетровські лікарі
У Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова доставили пораненого в Мар'їнці 42-річного бійця. Військовий отримав в зоні боїв страшні поранення, передає Корупція.Інфо з посиланням на Сегодня.
Як повідомив на своїй сторінці в Facebook головлікар лікарні Сергій Риженко, 42-річний Юрій потрапив під мінометний обстріл.

"Мінно-вибухова травма. Закрита черепно-мозкова травма. Забій головного мозку. Осколкове поранення нижньої зони обличчя. Рвана рана лівої підщелепної області. ПХО. Багатоосколковий двосторонній перелом нижньої щелепи в області тіла і кутів щелепи. Перелом верхньої щелепи. Лефор. Лівобічний гемосінус. Сторонній предмет в області внутрішньої поверхні тіла…", – йдеться в діагнозі бійця.

Військового поранили 26 липня о 17.00 в сел. Мар'їнка. Вчора, 27 липня, його доставили в Мечникова. Сьогодні боєць святкує свій 42-й день народження.
Нагадаємо, за час проведення бойових дій в Мечникова взяли понад п'яти тисяч поранених. Минулого тижня пораненого в серці лейтенанта на ім'я Вадим відправили до Києва. Осколок боєприпасу пробив наскрізь серце офіцера.