Колишній президент України Петро Порошенко і його дружина Марина розсмішили українців кислими обличчями

Журналісти сфотографували сімейну пару під час обіду, коли на стіл поставили блюдо, ймовірно, незвичне для лідера “Європейської солідарності”. Політолог Юрій Романенко показав знімок на своїй сторінці в Facebook і занепокоївся про подружжя.

На фотографії видно, що Петра і Марину Порошенко на якомусь заході волонтери пригостили пловом і напоями. Ось тільки їсти і пити їм довелося з одноразового пластикового посуду. Як звернув увагу Юрій Романенко, настрій у колишнього президента сильно зіпсувався. Та й його дружина не виглядає веселою.

“Караюсь, мучуся, але не каюсь …”, – прокоментував політолог вираз обличчя Петра Порошенка. – “Навіть страшно уявити, що він почне виконувати, коли рейтинг піде на менше, ніж п’ять відсотків”.

Користувачі соціальних мереж висміяли екс-гаранта. Багато хто припустив, що після недавніх привілеїв Петру Порошенко необхідно готуватися до життя звичайного українця. А деякі впевнені, що таким чином політик бореться за свою популярність перед парламентськими виборами.

“Так це не складно. Це буде обурених особа в касі ощадбанку при оплаті комунльних послуг”; “Життя штука цікава, вчора ще сидів на Олімпі, а седня картопля фрі жере з томосним виразом”; “Така глибока безвихідь, що відчувається аж в його щоках”; “Ніколи не здавайся, ганьбися до кінця!”; “У нього ж діабет, рис можна, але чого не зробиш заради PR”.

“Поїде в Затоку на евробляхе, буде дефілювати в шортах і селф з відпочиваючими”; “Жителі хрущовок хвилюються, раптом прийде і оселиться”; “Очолить Гей-парад в Києві”; “Ой, ще мівінку можна скуштувати на камеру, ну це якщо рейтинг ну зовсім впаде, ідеями ділюся. Де тут піарники По, користуйтеся”; “Якщо рейтинг впаде – запряже в борону щоб показати як він близький до народу. І відпрацює день в шахті”.

Варто зазначити, що за результатами останнього соціологічного дослідження групи “Рейтинг”, партію “Європейська солідарність” підтримують лише 5% виборців, які вже визначилися з вибором. За короткий час її рейтинг впав майже на 3%.