Село у Запорізькій області тероризує зграя диких хижаків. Так, зграя вовків стали нападати на село Тихонівка Мелітопольського району. Місцева жителька розповіла, що у неї на подвір’ї хижаки загризли трьох кіз. В цілому вовки роздерли дев’ять тварин в чотирьох господарствах.

Тихонівка підпорядковується Новофіліпповскому сільраді. Селяни неодноразово зверталися в керівництву, але ніяких заходів щодо захисту селян не було.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        

“Ми почули, що кози турбуються. Я залишила онука чотирьох з половиною років в хаті і з донькою пішла до них на випас. Дивлюся – три кози загриз і вовчиця серед них. Ми стали верещати, а вона дивиться на нас і тягне зубами козу. Я думаю, що це вовчиця, бо за річкою бачили нори, пару вовків і двох вовченят. Я думаю, вона козу вовченят потягла. Річка у нас пересохла, їм ніщо не заважає. Вовки стали підходити близько до будинків, у сусідів взагалі через паркан вовк перестрибнув”, – розповіла місцева жителька.

Голова сільради повідомив, що відстріл вовків почнуть лише взимку.

“Я стільки років в селі живу і не пам’ятаю, щоб вовки були. Що тепер робити, не знаю. Голова сільради каже, взимку по слідах знайдемо. Так вовки до зими всю худобу перетягати”, – зазначила жінка.