В Одесі сталася ще одна смертельна пожежа. Цього разу у квартирі житлового будинку на вулиці Святослава Ріхтера, 125/1. У результаті загинули дві людини.

Як пише місцеве видання “Думская” з посиланням на мешканців будинку, займання сталося у квартирі на п’ятому поверсі. Загалом будівля має 9 поверхів.

Відомо, що у квартирі, де сталася пожежа, жив хлопець (за іншими даними, 56-річний чоловік), що має психічне захворювання. Щодо особи іншої жертви інформації немає.

У ДСНС інцидент поки ніяк не коментують. Обставини події встановлюють фахівці.

Пожежа, що сталася нещодавно на вулиці Троїцькій у Одесі, вразила всю Україна. Займання сталося у будівлі економічного коледжу. За останніми даними вже загинули 10 осіб. А загалом внаслідок трагедії постраждали близько 30 людей.

Наразі особи загиблих у пожежі встановлюють, повідомляє пресслужба ДСНС. Рятувальники також попереджають, що ситуація з конструкціями будівлі – нестабільна. Як і раніше, існує загроза обвалення внутрішньої частини будинку.

Поліція розглядає 2 причини займання: навмисний підпал та аварійна робота електрообладнання. Зокрема, пожежа могла спалахнути через електрообігрівачі, які ввімкнули через відсутність центрального опалення.