Рідні та колеги прощаються з американською телезіркою – 53-річною актрисою Наталі Дессель-Рід.

Повідомлення про трагедію опубліковано в мікроблозі знаменитості в Інстаграм.

Наталі не стало 7 грудня відзначається, що вона вмирала в оточенні близьких. Як відомо, на початку цього року актрисі поставили страшний діагноз – рак товстої кишки. Останні дні життя Наталі провела в хоспісі.

“З дуже важким серцем ми повідомляємо про втрату нашої прекрасної Наталі, яка померла від раку товстої кишки. Вона була яскравим світлом в цьому світі. Королева. Чудова мати і дружина. Її різнобічна кар’єра торкнулася дуже багатьох, і її будуть любити вічно. Звичайно, ми сумуємо і переживаємо цю глибоку втрату, і заздалегідь дякуємо вам за повагу до нашого спокою в цей складний кризовий час. 🙏🏽💔 “, – йдеться в повідомленні.

Однією з перших пост прокоментувала актриса Холлі Беррі, яка знялася разом з Дессель-Рід в комедії B.A.P.S. в 1997 році. До речі, завдяки ролі в цьому фільмі критики назвали Наталі першою комедійною актрисою плюс-сайз в романтичних фільмах.

“Убита горем. Буду любити її і пам’ятати все своє життя. Дай бог здоров’я її сім’ї і прекрасним дітям. Відпочивай з миром, мій милий друг ❤️🙏🏽”, – написала під постом Беррі.

Дессель-Рід також грала в багатьох серіалах, включаючи “Попелюшку”, в якому знімалися співачки Бренді і Уїтні Х’юстон. Потім були ситкоми “Побудовано на совість”, “Для твоєї любові”, “Єва” та інші.