55aba0562a018_11221477_855931801150255_651937426260173452_n

Як повідомив народний депутат Ігор Мосійчук, слідча комісія ВР опитала міліціонерів і свідків у справі перестрілки в Мукачеві. Розкрилися цікаві факти.

Член слідчої комісії ВР, нардеп Ігор Мосійчук розповів про подробиці роботи ТСК у Мукачеві, і що з'ясувалося в ході опитування міліціонерів і керівництва силовиків у Мукачево, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в Фейсбук Мосійчук так само відзначив, що підполковник СБУ Василь Щадей, який за словами помічника нардепа Ланьо Пашкуляк і вів з ним переговори про "Стрелку" між ПС Закарпаття та бригадою Ланьо "Блюк".

"Він багато знає про події але замовчує. Розговорили … Каже, що просто допомагав на прохання одного з бійців ВС в організації фатальної зустрічі 11 липня. Думаю знову, щось недоговорює.

Це просто капець. "Стрілку" організовував працівник закарпатського СБУ ", – повідомив Мосійчук.

 

Він так само прокоментував роботу ТСК в цілому в ефірі телеканалу "112".

"Хочу відразу сказати, що ми не даємо оцінку словам сторін конфлікту. Не хотілося б звинувачувати когось. Є багато питань. В першу чергу не до міліції. Ми бачимо автомобілі і" Правого сектора "і міліції. Ми їх оглянули. Вони в жахливому стані. Був реальний бій. Є маса питань до міліції, але в першу чергу до співробітників СБУ.

Опитували і місцевих жителів і спілкувалися з представниками місії ОБСЄ.

Плануємо переговорити з батьком бійця "ПС" Романа Стойко, який зараз перебуває в лісі. Хочемо поговорити і з нардепом Віктором Балогою.

Є інформація про контрабандні потоки. Ми підозрюємо, що місцева міліція була сповіщена про те, що можливий збройний конфлікт між двома протиборчими силами і їм наказали чекати ", – сказав Мосійчук.

Детальніше, дивіться на відео.