У Чилі в результаті використання гумових куль силовиками постраждали, щонайменше, 280 осіб. Про це повідомляє агентство Telesur.

“За час антиурядових акцій протесту щонайменше 280 чилійців отримали травми очей внаслідок того, що правоохоронці стріляли їм в обличчя, і це рекордна кількість травмованих згідно зі світовою статистикою”, – йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що поліція використовує гумові кулі, що порушує чинне законодавство. Ними можна стріляти тільки в екстреному випадку.

Більш того, з початку демонстрацій проти президента Себастьяна Піньєрі, поліція заарештувала понад 17 тис. осіб.

Нагадаємо, в Чилі бушує велике повстання, спровоковане підвищенням вартості проїзду в метро. Квиток подорожчав на 30 песо (близько гривні) – до 830 песо (близько 30 гривень, в Києві – 8 гривень) при середній зарплаті в 400 тисяч песо (близько 13 тисяч гривень, в Україні – трохи більше 10 тисяч).

 2 листопада, близько 20 тисяч столичних жителів взяли участь в марші на честь пам’яті 20 загиблих в ході вуличних заворушень, що тривають в країні останні пару тижнів. Жителі вимагали справедливості і правосуддя для потерпілих і жертв.