aaaaa

2 березня Апеляційний суд Києва продовжив арешт активісту "Правого сектору" Сергію Деяку до 11 березня

Про це повідомляється на сторінці київського "Правого сектору" у Facebook, передає Корупція.Інфо

"Ми вважаємо, що тримання під вартою Деяка не є обгрунтованим. Сергій не переховувався від суду, як про це говорить прокурор, та вчасно являвся на всі запити слідства. Проте, наша влада вважає по іншому, та наших героїв, що захищали Україну на Сході, тепер вважають терористами", – йдеться у заяві "Правого сектору".

За словами Деяка, людина, яку він нібито вбив під час перестрілки у 2015 році, "виявилася сепаратистом".

11 липня 2015 року у Мукачеві сталася стрілянина. За повідомленнями місцевих ЗМІ, конфлікт виник між учасниками "Правого сектору" і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо. За версією представників ПС, Ланьо сам викликав їх на переговори, оскільки "Правий сектор" почав заважати потокам контрабанди.

У серпні під варту був взятий член "Правого сектору" Сергій Деяк, який здався після стрілянини у Мукачеві. Сергій зізнався у суді, що приїхав того дня на зустріч з депутатом Ланьо заради боротьби з корупцією. Він є одним із чотирьох затриманих, яких підозрюють у скоєнні терористичного акту в Мукачеві 11 липня.

13 січня співробітники Служби безпеки України затримали чоловіка, безпосередньо причетного до "мукачевських подій" 11 липня 2015 року.