Нещодавно Ірину Луценко звинуватили в пластиці обличчя та тіла і хоч ніяких офіційних доказів нема, зміни очевидні, передає Корупція.Інфо 

Ірина Луценко – народний депутат України, а також економіст і політик зі стажем, за роки її політичної діяльності з нею неодноразово ставалися казуси. Наприклад, в 2015 році було виявлено, що Луценко багато разів голосувала сама за себе та ще за трьох депутатів. В 2015 це стало гучним скандалом і наймасштабнішим випадком фальсифікації в той рік.

А її фраза, яку вона викрикувала у Верховній Раді у жовтні цього року «Олєг, винєсі козла, Винєсі єго нафіг!» стала темою місяця в усіх ЗМІ. І хоч Луценко неодноразово виправдовувалася і пояснювала свою поведінку, українці були просто приголомшені такою зухвалістю нардепки.

Всім відомо, що чоловік Ірини відомий український політик Юрій Луценко, цікаво, що з ним вона познайомилася ще під час навчання в Львівському політехнічному університеті, подружжя виховує двох синів.

Нардепка ще відома, як любительниця елітних сумочок, наприклад, в 2015 році здійнявся неабиякий скандал навколо дорогих аксесуарів Ірини Луценко. Одного разу вона з'явилася  в Раді із сумкою вартістю в 220 тис. гривень. Видання "Вести" тоді порахувало, що в гардеробі нардепки таких сумочок на мільйон гривень! Найдорожчим на той час виявився рюкзак із крокодилячої шкіри, який коштує 770 тис. гривень. Ось так шикують депутати від БПП, а нас тішать надіями в мінімалку 4100 гривень…

 

 

 

 

   

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: Не для простого народу! Нардепи збільшили собі зарплату, суми зашкалюють