ZCoAjkZfr4E

У Львові студенти, їхні батьки та викладачі Львівської державної фінансової академії проводять акцію протесту проти об’єднання їхнього закладу із Львівським національним університетом ім. І.Франка.

За інформацією Корупція Інфо Участь у акції беруть кілька сотень людей.

Учасники протесту тримають плакати із написами «Нас не питали! Ми проти об’єднання», «Чужого нам не треба. Свого не віддамо», «Не руйнуйте те, що будувалося роками», «Студенти ЛДФА разом і до кінця», «Майно ЛДФА – ласий шматок для приХватизації». Також вони кричать «Ми любимо ЛДФА!», «Не робіть за нас без нас!», «Чужого нам не треба! Свого не віддамо!», «ЛДФА – наш вибір!», «ЛДФА – не майно, а живі люди!».

Студенти, їхні батьки та викладачі академії вимагають негайно відмінити постанову Кабінету міністрів, яка передбачає створення на базі Львівської державної фінансової академії структурного підрозділу Львівського національного університету імені Івана Франка.Організатори акції протесту розповіли, що зверталися зі своїми вимогами в усі інстанції, до місцевої влади, депутатів та президента, однак отримали лише кілька формальних відписок.

Вони також зачитали звернення до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра освіти Сергія Квіта, в якому студенти наголошують на тому, що не припустимим є об’єднання їхнього навчального закладу із ЛНУ ім. І. Франка без їхньої згоди. Студенти наголошують, що реорганізація їхнього ВНЗ

«Ми схвильовані тим, що розпочата реорганізація навчальних закладів здійснюється методом адміністративного тиску і поступово призведе до повної руйнації вищої освіти, а молодь буде поповнювати ряди безробітних, або у пошуках кращого життя емігрувати за кордон. Вважаємо, що усі реформи, які проводить уряд,  повинні сприяти розбудові нашої держави, а не руйнувати її провідні ланки», – йдеться у зверненні.

Якщо вимога студентів Львівської державної фінансової академії не буде виконана, вони обіцяють розпочати акції громадської непокори, починаючи від мітингів, протестів та демонстрацій аж до відкритого безстрокового голодування.

 Корупція Інфо